Konzultace, poradenství

TERAPIE - Alternativní celostní přístup - práce s vědomím a podvědomou myslí.

Práce s vědomím a podvědomou myslí

Můžeme sami regulovalovat a uzdravovat své tělo. U každého orgánu v našem těle byla zdokumentována schopnost léčit se a opravovat genetická poškození, pokud k tomu má správné prostředí. Máme v sobě mimořádné schopnosti, které to dokáží. Máme nástroje, kterými si můžeme vytvářet lepší život. Vědecká poznání Kvantové fyziky, Neurovědy, Epigenetiky, propojení těla a mysli dokazují tyto možnosti.

Celostním intuitivním přístupem kombinuji fungující osvědčené techniky a metody, které navrací k životní rovnováze a štěstí. Všichni v sobě máme vnitřní moudrost a sílu, díky které můžeme překonat i ty nejtěžší životní situace a vyléčit se ze svých nemocí. Pomůžu vám spojit se s vaší vnitřní silou. Pomůžu vám pochopit a uvědomit si důvod vašich problémů, které následně odstraníme. Zaměříme se na uvědomění si podvědomých programů, které negativně ovlivňují váš život. Nemoci a trápení, které v životě prožíváme, nevznikají sami od sebe, ale vznikají na základě nesouladu uvnitř člověka.

Jedná se o vědomou práci na sobě. Moc ráda pomohu všem, kteří se opravdu z celého srdce touží uzdravit a osvobodit od svého trápení. Těm, kteří touží poznat sami sebe a shodit okovy, které je svazují a brání jim v radostném životě. Vše máme ve svých rukách. I naše zdraví. Nejsme bezmocní, právě naopak.

Zaměřuji se především na problémy:

Zdravotní

Vztahové

Cena

1x konzultace

500

1x konzultace

1konzultace = 90 minut

osobně nebo online

.

4x konzultace

1800

4x konzultace

1konzultace = 90 minut

osobně nebo online

platnost 3 měsíce

 • Verunečko, na dnešní kontrole opět velké zmenšení nádoru. Děkuji, děkuji, děkuji, že jste. Jste můj anděl strážný a nikdy Vám nepřestanu být vděčná.

  Zhoubný nádor
  Sabina
 • Verunko, pomohla jste mi odložit obrovský balvan, který jsem nesla celý svůj život. Mám ve Vás velkou důvěru, bez které bych to nezvládla. To co děláte, se těžko přepočítává na peníze, taková pomoc se nedá ocenit. Ze srdce Vám děkuji za všechno, co jste pro mne udělala, má to pro mne obrovskou cenu. Myslím, že mluvím za všechny, kterým pomáháte :-)

  Problémy v dětství
  Martinka
 • Veru, moc děkuji nejen za Vaši pomoc, ale i za Vaši podporu. Byla jste můj anděl a jsem Vám moc vděčná.

  Nádor v prsu
  Alena
 • Tolik let hledám nějaké řešení a najednou je to pryč. Nevím jak jste to udělala, ale moc děkuju :-).

  Záněty dutin
  David
 • Veru, děkuji ti za všechno, co jsi pro mě udělala. Otevřela jsi dveře do nového života a já konečně žiju tak, jak chci. Jsem svobodná a sama sebou. Poslouchám tvé meditace, moc se mi líbí :-).

  Životní změna
  Šárka
 • Veru děkuju, mám tolik energie, že bych ji mohla rozdávat :-). Odpoledne už si nechodím lehat a ráno vstávám nabitá a s dobrou náladou. Moc, moc, moc děkuju! Přeji krásné dny a spoustu spokojených lidí.

  Únava
  Jaruška
 • Veru píšu po roce našeho sezení. Měla jsem záněty močového měchýře, několik let za sebou, dvakrát až třikrát do roka. Od té doby, co jsem byla u Vás, jsem už žádný zánět neměla! Strašně moc Vám děkuji, moc ráda zase někdy přijdu.

  Záněty močového měchýře
  Vanessa
 • Můj vztah s otcem byl velký oříšek. Je neskutečné, jak se to všechno změnilo. Chodí k nám na návštěvu, povídáme si, je jak vyměněný. Mám takovou radost! Děkuju Veru :-) moc jsi mi pomohla.

  Vztah s otcem
  Maruška
 • Verunko moc děkuji za pomoc. Diky Vám jsem v pořádku. Od včerejšího večera mě žaludek přestal bolet. Tak moc jste mi zase pomohla. Verunko děkuju, děkuju moc.

  Bolesti žaludku
  Liduška
 • Myomy jsou pryč a má děloha je zdravá a na svém místě ☺️. Zázraky se dějí...........díky Vám ❤️

  Myomy v děloze
  Pavla
 • Vždycky jsem milovala zvířata a pak z ničeho nic přišla alergie. Bylo to pro mě hodně těžké, protože jsem měla doma psa a představa, že bych se ho měla vzdát byla strašná. Náhodou jsem potkala tebe a nikdy ti nepřestanu být dost vděčná, že jsi mě alergie zbavila. Veru děkuji

  Alergie
  Verča
 • Konečně se nedrbu a nesvědí mě celé tělo. Má kůže je zase hladká a vyrážka je pryč. To je taková úleva, děkuju Veru

  Vyrážka
  Klára
 • Po tolika probdělých nocích zase konečně spíme. Leonka je klidnější i přes den a v noci spinká jak miminko :-). Děkuju ti, strašně moc jsi nám pomohla

  Dětské noční děsy
  Petra
 • Verunko, děkuji, že jsi mi pomohla vyřešit mé dlouhodobé bolestivé vztahy. Konečně jsem našla muže s kterým si rozumím, je tolerantní. Cítím se šťastná a zahrnutá něhou.

  Problémy ve vztazích
  Marcela
 • Verunko, nevím jak moc ti poděkovat za to, co jsi pro mě udělala. Nádor už není a díky tobě bez řezání nebo ozařování. Nevím, jak ti vyjádřit mou vděčnost. Děkuji, že jsi mi byla v těžkých chvílích takovou oporou. Dala jsi mi takovou sílu a víru. Z celého srdce ti děkuji, ukázala jsi mi nové možnosti a nastartovala nový život. Děkuji, děkuji, děkuji

  Zhoubný nádor
  Olina
 • Veru, menstruce je zpátky. Konečně jsem ji po půl roce zase dostala. Děkuju ti a brzy zase využiji tvé úžasné služby, mám ještě hodně věcí k řešení :-)

  Menstruace
  Květa
 • Veru, povedlo se ! Musím ti napsat krásnou zprávu, čekám své vytoužené miminko. Jsem šťastná, že jsem tě potkala. Díky mooooc !

  Těhotenství
  Lenka
 • Verunko, tak moc jste mi pomohla. Jste anděl, tolik let jsem měla psychické problémy a teď konečně mohu zase žít. Dělat věci, které mám ráda, které mě baví a nemusím se jim vyhýbat a schovávat se doma před světem. Konečně má můj život zase smysl! Díky, díky, díky

  Psychické problémy
  Lída
 • Veru, zrovna jdu z gynekologie a miminko je otočené! Díky! Naše setkání před dvěma dny nebyla náhoda. Je úžasné, jak ty věci funguji!!! Ráda ještě někdy využiji tvého krásného daru

  Otočení miminka před porodem
  Jaruška
 • Můj život byl plný strachů. Bála jsem se všeho a můj život byl jedno velké omezení. Děkuji, že jsi přišla do mého života a já zase mohla začít žít. Strachy jsou pryč a já si užívám každý svůj den. Z celého srdce ti děkuji a přeji spoustu stejně šťastných a spokojených klientů.

  Odstranění strachů
  Sandra
 • Už jsem byla zoufalá, protože jsem stále kynula a kynula. Ať jsem jedla nebo nejedla, pravidelně cvičila a pořad žádné výsledky. Už po pár dnech tvé meditace jsem se začala cítit úplně jinak. Ta meditace neskutečně funguje ! Nejen že hubnu, ale začala jsem se cítit ve svém tělem mnohem lépe. Začala jsem se mít ráda. Strašně moc ti za to děkuji.

  Hubnoucí meditace
  Martina