Meditace

Proč začít meditovat?

V hluboké meditaci se léčí a čistí fyzické tělo i těla energetická. Dostanete se do změněného stavu vědomí a poznáváte sami sebe. Začnou se dít zásadní a pozitivní změny.

Regenerace

Meditace má vysoce pozitivní účinky v procesu regenerace.

Uzdravení

Meditace má vysoce pozitivní účinky v procesu uzdravení fyzického těla.

Objevování

Uvnitř sebe můžete objevit úplně nový svět, lásku, mír.

Uvolnění

Uvolněte své tělo

Klid

Můžete prožit vnitřní klid těla a mysli

Harmonie

Objevte cestu k vnitřní harmonii

Meditace je cesta k nalezení vnitřní harmonie, sebepoznání a rozšiřování vědomí. Při meditaci se tlukot srdce a dech velmi zpomalí. Dostanete se do hlubokého klidu a ucítíte bezpodmínečnou lásku. Je vědecky dokázáno, že hypofýza při meditaci dělá úžasné věci. Uvolňuje oxytocin, dopamin, relaxin, endorfiny a další. Zkrátka vše dobré, co tělo vytváří.

V dnešní uspěchané době, kdy máme plnou hlavu starostí, problémů, stresu, je meditace výborný způsob jak můžeme zklidnit tělo a mysl. Pomáhá při problémech se spánkem, uvolňuje napětí... Po správné meditaci se cítíte, jako byste odhodily těžký balvan a cítíte lásku, radost, klid…

Existuje mnoho druhů meditace, záleží jen na vás, kterou si vyberete, která právě vám bude vyhovovat. Můžete prožít uvolnění, klid, harmonii nebo naopak nabuzení a energii. Naučit se meditovat vyžaduje trénink, výsledek však stojí za to. Při meditaci v sobě cítíte klid, mír a vaše tělo je lehounké. Meditace je výborným nástrojem k sebeuzdravení, zklidnění mysli a harmonizaci. Má vysoce pozitivní účinky v procesu regenerace a uzdravení fyzického těla i těl energetických. Uvnitř sebe můžete objevit úplně nový svět, lásku, mír…

Nabízím vám soukromé vedené meditace. Naučím vás jak meditovat, jak se napojit na své tělo a duši. Jak se dostat do hlubokého klidu a spojit se se svým nitrem. Nehledejte odpovědi venku, všechny odpovědi naleznete uvnitř sebe.

Připravuji vedené meditace, za doprovodu hudby na frekvenci lásky, ke stažení :-)

Moc ráda pomohu všem, kteří se opravdu z celého srdce touží uzdravit a osvobodit od svého trápení. Těm, kteří touží poznat sami sebe. Vše máme ve svých rukách. Nejsme bezmocní, právě naopak.

Mohlo by Vás zajímat...

Etikoterapie

Životní energie

Síla přesvědčení

Naše programy

Meditace

Meditační hudba


něco ke čtení...