Meditace

Proč začít meditovat?

V hluboké meditaci se léčí a čistí fyzické tělo i těla energetická. Dostanete se do změněného stavu vědomí a poznáváte sami sebe. Začnou se dít zásadní a pozitivní změny.

Regenerace

Meditace má vysoce pozitivní účinky v procesu regenerace.

Uzdravení

Meditace má vysoce pozitivní účinky v procesu uzdravení fyzického těla.

Objevování

Uvnitř sebe můžete objevit úplně nový svět, lásku, mír.

Uvolnění

Uvolněte své tělo

Klid

Můžete prožit vnitřní klid těla a mysli

Harmonie

Objevte cestu k vnitřní harmonii

Meditace je cesta k nalezení vnitřní harmonie, sebepoznání a rozšiřování vědomí. Při meditaci se tlukot srdce a dech velmi zpomalí. Dostanete se do hlubokého klidu a ucítíte bezpodmínečnou lásku. Je vědecky dokázáno, že hypofýza při meditaci dělá úžasné věci. Uvolňuje oxytocin, dopamin, relaxin, endorfiny a další. Zkrátka vše dobré, co tělo vytváří.

V dnešní uspěchané době, kdy máme plnou hlavu starostí, problémů, stresu, je meditace výborný způsob jak můžeme zklidnit tělo a mysl. Pomáhá při problémech se spánkem, uvolňuje napětí... Po správné meditaci se cítíte, jako byste odhodily těžký balvan a cítíte lásku, radost, klid…

Existuje mnoho druhů meditace, záleží jen na vás, kterou si vyberete, která právě vám bude vyhovovat. Můžete prožít uvolnění, klid, harmonii nebo naopak nabuzení a energii. Naučit se meditovat vyžaduje trénink, výsledek však stojí za to. Při meditaci v sobě cítíte klid, mír a vaše tělo je lehounké. Meditace je výborným nástrojem k sebeuzdravení, zklidnění mysli a harmonizaci. Má vysoce pozitivní účinky v procesu regenerace a uzdravení fyzického těla i těl energetických. Uvnitř sebe můžete objevit úplně nový svět, lásku, mír…

Nabízím vám soukromé vedené meditace. Naučím vás jak meditovat, jak se napojit na své tělo a duši. Jak se dostat do hlubokého klidu a spojit se se svým nitrem. Nehledejte odpovědi venku, všechny odpovědi naleznete uvnitř sebe.

Připravuji vedené meditace, za doprovodu hudby na frekvenci lásky, ke stažení :-)

Můžete si stáhnout mé vedené meditace