Osobní meditace

Proč začít meditovat?

V hluboké meditaci se léčí a čistí fyzické tělo i těla energetická. Dostanete se do změněného stavu vědomí a poznáváte sami sebe. Začnou se dít zásadní a pozitivní změny.

Regenerace

Meditace má vysoce pozitivní účinky v procesu regenerace.

Uzdravení

Meditace má vysoce pozitivní účinky v procesu uzdravení fyzického těla.

Objevování

Uvnitř sebe můžete objevit úplně nový svět, lásku, mír.

Uvolnění

Uvolněte své tělo

Klid

Můžete prožit vnitřní klid těla a mysli

Harmonie

Objevte cestu k vnitřní harmonii

Meditace je cesta k nalezení vnitřní harmonie, sebepoznání, rozšiřování vědomí a je vynikajícím pomocníkem při uzdravování.

Při meditaci se dech a tlukot srdce velmi zpomalí. Dostaneme se do hlubokého klidu a ucítíme bezpodmínečnou lásku. Je vědecky dokázáno, že hypofýza při meditaci dělá úžasné věci. Uvolňuje oxytocin, dopamin, relaxin, endorfiny... vše dobré, co  tělo vytváří. V meditaci můžeme programovat svou mysl a tělo.

Meditaci můžeme směrovat tak, aby se stala naším obrovským pomocníkem. Můžeme programovat svou mysl a tělo. Prožitky v meditaci dokážou mít reálnější vizi, než ve fyzickém světě, a tak dokážou smazat prožitek z minulosti. Mozek nerozlišuje a nepozná rozdíl, zda se tak již opravdu stalo nebo se jedná jen o představu. Nerozpozná rozdíl mezi fyzickým nacvičováním nebo jen učením. Můžeme přirozeně začít myslet jinak. Mentální nácvik a správná představa v budoucí realitě to změní. Tělo reaguje na mysl a začíná žít v budoucnosti ne v minulosti. Původní negativní uložené emoce, které nám ubližovaly a způsobily nemoc, tak můžeme přepsat na pozitivní, povznášející pocity, které způsobí uzdravení na buněčné úrovni. Nové výzkumy studií kmenových buněk dokazují, že změnou prostředí změníme i projev buněk. My jsme ti, kdo můžou měnit vnímání tohoto prostředí. Vynikajícím pomocníkem je právě opakovaná meditace.

Využívám meditaci především při pomoci se zdravotními problémy. (Lze i na jakékoli jiné problémy.) Namluvím Vám osobní meditaci, přímo pro Vás. Nejprve probíhá osobní konzultace. Společně najdeme řešení Vašeho problému. Vysvětlím Vám proč a jak vše úžasně funguje :-). Naučím Vás se správně uvolnit a napojit na své tělo a vědomí. Následně Vám pošlu přesně cílenou meditaci přímo pro Vás, za doprovodu hudby na frekvenci lásky 432 Hz. Hudba na této frekvenci má pozitivní účinky na naše tělo i mysl. Spojuje nás s naším vědomím, zklidňuje a uvolňuje napětí a zvyšuje účinky.

Opakováním vedené osobní meditace přeprogramováváme uložené podvědomé programy v naší mysli a mažeme emoční vzpomínky v těle, což způsobuje uzdravení na buněčné úrovni. Zničí se staré návyky a znovuobjevují nové. Ničí se staré synaptické spoje a vytváří nové. Vědomě si vytváříme svou budoucnost, kterou poté žijeme.

Výsledky jsou opravdu úžasné a dokážou vést ke spontánní remisi.


Nejčastěji se jedná o 2 meditace

 • první cca 20 minutová, která propojuje s vědomím, odstraňuje příčinu problému nebo nemoci. Propustíte negativní emoce s tím spojené. Odevzdáte důvěru vyšší moci a naleznete vnitřní klid a víru.

 • druhá v trvání 10 -15 minut, kterou je potřeba poslouchat opakovaně, abyste “naprogramovali” svou mysl k požadovanému výsledku, který se pak projeví ve vašem životě.

Meditace je ve formátu mp3, můžete si ji stáhnout a poslouchat kdykoli během dne. Ráno, na cestě do práce, na procházce, večer před usnutím ... Čím častěji, tím se výsledek rychleji projeví.


meditace na míru

800

2x meditace

1. meditace - délka: 20min

2. meditace - délka: 10-15min

Meditace na míru podle Vašeho přání a potřeb

formát: .mp3

Můžete si stáhnout mé vedené meditace

 • Verunečko, na dnešní kontrole opět velké zmenšení nádoru. Děkuji, děkuji, děkuji, že jste. Jste můj anděl strážný a nikdy Vám nepřestanu být vděčná.

  Zhoubný nádor
  Sabina
 • Verunko, pomohla jste mi odložit obrovský balvan, který jsem nesla celý svůj život. Mám ve Vás velkou důvěru, bez které bych to nezvládla. To co děláte, se těžko přepočítává na peníze, taková pomoc se nedá ocenit. Ze srdce Vám děkuji za všechno, co jste pro mne udělala, má to pro mne obrovskou cenu. Myslím, že mluvím za všechny, kterým pomáháte :-)

  Problémy v dětství
  Martinka
 • Veru, moc děkuji nejen za Vaši pomoc, ale i za Vaši podporu. Byla jste můj anděl a jsem Vám moc vděčná.

  Nádor v prsu
  Alena
 • Tolik let hledám nějaké řešení a najednou je to pryč. Nevím jak jste to udělala, ale moc děkuju :-).

  Záněty dutin
  David
 • Veru, děkuji ti za všechno, co jsi pro mě udělala. Otevřela jsi dveře do nového života a já konečně žiju tak, jak chci. Jsem svobodná a sama sebou. Poslouchám tvé meditace, moc se mi líbí :-).

  Životní změna
  Šárka
 • Veru děkuju, mám tolik energie, že bych ji mohla rozdávat :-). Odpoledne už si nechodím lehat a ráno vstávám nabitá a s dobrou náladou. Moc, moc, moc děkuju! Přeji krásné dny a spoustu spokojených lidí.

  Únava
  Jaruška
 • Veru píšu po roce našeho sezení. Měla jsem záněty močového měchýře, několik let za sebou, dvakrát až třikrát do roka. Od té doby, co jsem byla u Vás, jsem už žádný zánět neměla! Strašně moc Vám děkuji, moc ráda zase někdy přijdu.

  Záněty močového měchýře
  Vanessa
 • Můj vztah s otcem byl velký oříšek. Je neskutečné, jak se to všechno změnilo. Chodí k nám na návštěvu, povídáme si, je jak vyměněný. Mám takovou radost! Děkuju Veru :-) moc jsi mi pomohla.

  Vztah s otcem
  Maruška
 • Verunko moc děkuji za pomoc. Diky Vám jsem v pořádku. Od včerejšího večera mě žaludek přestal bolet. Tak moc jste mi zase pomohla. Verunko děkuju, děkuju moc.

  Bolesti žaludku
  Liduška
 • Myomy jsou pryč a má děloha je zdravá a na svém místě ☺️. Zázraky se dějí...........díky Vám ❤️

  Myomy v děloze
  Pavla
 • Vždycky jsem milovala zvířata a pak z ničeho nic přišla alergie. Bylo to pro mě hodně těžké, protože jsem měla doma psa a představa, že bych se ho měla vzdát byla strašná. Náhodou jsem potkala tebe a nikdy ti nepřestanu být dost vděčná, že jsi mě alergie zbavila. Veru děkuji

  Alergie
  Verča
 • Konečně se nedrbu a nesvědí mě celé tělo. Má kůže je zase hladká a vyrážka je pryč. To je taková úleva, děkuju Veru

  Vyrážka
  Klára
 • Po tolika probdělých nocích zase konečně spíme. Leonka je klidnější i přes den a v noci spinká jak miminko :-). Děkuju ti, strašně moc jsi nám pomohla

  Dětské noční děsy
  Petra
 • Verunko, děkuji, že jsi mi pomohla vyřešit mé dlouhodobé bolestivé vztahy. Konečně jsem našla muže s kterým si rozumím, je tolerantní. Cítím se šťastná a zahrnutá něhou.

  Problémy ve vztazích
  Marcela
 • Verunko, nevím jak moc ti poděkovat za to, co jsi pro mě udělala. Nádor už není a díky tobě bez řezání nebo ozařování. Nevím, jak ti vyjádřit mou vděčnost. Děkuji, že jsi mi byla v těžkých chvílích takovou oporou. Dala jsi mi takovou sílu a víru. Z celého srdce ti děkuji, ukázala jsi mi nové možnosti a nastartovala nový život. Děkuji, děkuji, děkuji

  Zhoubný nádor
  Olina
 • Veru, menstruce je zpátky. Konečně jsem ji po půl roce zase dostala. Děkuju ti a brzy zase využiji tvé úžasné služby, mám ještě hodně věcí k řešení :-)

  Menstruace
  Květa
 • Veru, povedlo se ! Musím ti napsat krásnou zprávu, čekám své vytoužené miminko. Jsem šťastná, že jsem tě potkala. Díky mooooc !

  Těhotenství
  Lenka
 • Verunko, tak moc jste mi pomohla. Jste anděl, tolik let jsem měla psychické problémy a teď konečně mohu zase žít. Dělat věci, které mám ráda, které mě baví a nemusím se jim vyhýbat a schovávat se doma před světem. Konečně má můj život zase smysl! Díky, díky, díky

  Psychické problémy
  Lída
 • Veru, zrovna jdu z gynekologie a miminko je otočené! Díky! Naše setkání před dvěma dny nebyla náhoda. Je úžasné, jak ty věci funguji!!! Ráda ještě někdy využiji tvého krásného daru

  Otočení miminka před porodem
  Jaruška
 • Můj život byl plný strachů. Bála jsem se všeho a můj život byl jedno velké omezení. Děkuji, že jsi přišla do mého života a já zase mohla začít žít. Strachy jsou pryč a já si užívám každý svůj den. Z celého srdce ti děkuji a přeji spoustu stejně šťastných a spokojených klientů.

  Odstranění strachů
  Sandra
 • Už jsem byla zoufalá, protože jsem stále kynula a kynula. Ať jsem jedla nebo nejedla, pravidelně cvičila a pořad žádné výsledky. Už po pár dnech tvé meditace jsem se začala cítit úplně jinak. Ta meditace neskutečně funguje ! Nejen že hubnu, ale začala jsem se cítit ve svém tělem mnohem lépe. Začala jsem se mít ráda. Strašně moc ti za to děkuji.

  Hubnoucí meditace
  Martina