Meditace

Meditace je cesta k nalezení vnitřní harmonie, sebepoznání, rozšiřování vědomí a je vynikajícím pomocníkem při uzdravování.

Při meditaci se dech a tlukot srdce velmi zpomalí. Dostaneme se do hlubokého klidu a ucítíme bezpodmínečnou lásku. Je vědecky dokázáno, že hypofýza při meditaci dělá úžasné věci. Uvolňuje oxytocin, dopamin, relaxin, endorfiny... vše dobré, co  tělo vytváří. V meditaci můžeme programovat svou mysl a tělo.

Meditaci můžeme směrovat tak, aby se stala naším obrovským pomocníkem. Můžeme programovat svou mysl a tělo. Prožitky v meditaci dokážou mít reálnější vizi, než ve fyzickém světě, a tak dokážou smazat prožitek z minulosti. Mozek nerozlišuje a nepozná rozdíl, zda se tak již opravdu stalo nebo se jedná jen o představu. Nerozpozná rozdíl mezi fyzickým nacvičováním nebo jen učením. Můžeme přirozeně začít myslet jinak. Mentální nácvik a správná představa v budoucí realitě to změní. Tělo reaguje na mysl a začíná žít v budoucnosti ne v minulosti. Původní negativní uložené emoce, které nám ubližovaly a způsobily nemoc, tak můžeme přepsat na pozitivní, povznášející pocity, které způsobí uzdravení na buněčné úrovni. Nové výzkumy studií kmenových buněk dokazují, že změnou prostředí změníme i projev buněk. My jsme ti, kdo můžou měnit vnímání tohoto prostředí. Vynikajícím pomocníkem je právě opakovaná meditace.

Využívám meditaci především při pomoci se zdravotními problémy. (Lze i na jakékoli jiné problémy.) Namluvím Vám osobní meditaci, přímo pro Vás. Nejprve probíhá osobní konzultace. Společně najdeme řešení Vašeho problému. Vysvětlím Vám proč a jak vše úžasně funguje :-). Naučím Vás se správně uvolnit a napojit na své tělo a vědomí. Následně Vám pošlu přesně cílenou meditaci přímo pro Vás, za doprovodu hudby na frekvenci lásky 432 Hz. Hudba na této frekvenci má pozitivní účinky na naše tělo i mysl. Spojuje nás s naším vědomím, zklidňuje a uvolňuje napětí a zvyšuje účinky.

Opakováním vedené osobní meditace přeprogramováváme uložené podvědomé programy v naší mysli a mažeme emoční vzpomínky v těle, což způsobuje uzdravení na buněčné úrovni. Zničí se staré návyky a znovuobjevují nové. Ničí se staré synaptické spoje a vytváří nové. Vědomě si vytváříme svou budoucnost, kterou poté žijeme.

Výsledky jsou opravdu úžasné a dokážou vést ke spontánní remisi.


Cena se odvíjí podle závažnosti problému a délce meditace. Nejčastěji se jedná o meditaci v trvání 10 -15 minut / 800 Kč, kterou je potřeba opakovaně poslouchat. Meditace je ve formátu mp3, můžete si ji stáhnout a poslouchat kdykoli během dne. Ráno, na cestě do práce, na procházce, večer před usnutím ... Čím častěji, tím jsou výsledky lepší a rychleji se projeví.


Moc ráda pomohu všem, kteří se opravdu z celého srdce touží uzdravit a osvobodit od svého trápení. Těm, kteří touží poznat sami sebe. Vše máme ve svých rukách. Nejsme bezmocní, právě naopak.

Mohlo by Vás zajímat...

Etikoterapie

Životní energie

Síla přesvědčení

Naše programy

Meditace

Meditační hudba


něco ke čtení...