Osobní meditace

Proč začít meditovat?

V hluboké meditaci se léčí a čistí fyzické tělo i těla energetická. Dostanete se do změněného stavu vědomí a poznáváte sami sebe. Začnou se dít zásadní a pozitivní změny.

Regenerace

Meditace má vysoce pozitivní účinky v procesu regenerace.

Uzdravení

Meditace má vysoce pozitivní účinky v procesu uzdravení fyzického těla.

Objevování

Uvnitř sebe můžete objevit úplně nový svět, lásku, mír.

Uvolnění

Uvolněte své tělo

Klid

Můžete prožit vnitřní klid těla a mysli

Harmonie

Objevte cestu k vnitřní harmonii

Meditace je cesta k nalezení vnitřní harmonie, sebepoznání, rozšiřování vědomí a je vynikajícím pomocníkem při uzdravování.

Při meditaci se dech a tlukot srdce velmi zpomalí. Dostaneme se do hlubokého klidu a ucítíme bezpodmínečnou lásku. Je vědecky dokázáno, že hypofýza při meditaci dělá úžasné věci. Uvolňuje oxytocin, dopamin, relaxin, endorfiny... vše dobré, co  tělo vytváří. V meditaci můžeme programovat svou mysl a tělo.

Meditaci můžeme směrovat tak, aby se stala naším obrovským pomocníkem. Můžeme programovat svou mysl a tělo. Prožitky v meditaci dokážou mít reálnější vizi, než ve fyzickém světě, a tak dokážou smazat prožitek z minulosti. Mozek nerozlišuje a nepozná rozdíl, zda se tak již opravdu stalo nebo se jedná jen o představu. Nerozpozná rozdíl mezi fyzickým nacvičováním nebo jen učením. Můžeme přirozeně začít myslet jinak. Mentální nácvik a správná představa v budoucí realitě to změní. Tělo reaguje na mysl a začíná žít v budoucnosti ne v minulosti. Původní negativní uložené emoce, které nám ubližovaly a způsobily nemoc, tak můžeme přepsat na pozitivní, povznášející pocity, které způsobí uzdravení na buněčné úrovni. Nové výzkumy studií kmenových buněk dokazují, že změnou prostředí změníme i projev buněk. My jsme ti, kdo můžou měnit vnímání tohoto prostředí. Vynikajícím pomocníkem je právě opakovaná meditace.

Využívám meditaci především při pomoci se zdravotními problémy. (Lze i na jakékoli jiné problémy.) Namluvím Vám osobní meditaci, přímo pro Vás. Nejprve probíhá osobní konzultace. Společně najdeme řešení Vašeho problému. Vysvětlím Vám proč a jak vše úžasně funguje :-). Naučím Vás se správně uvolnit a napojit na své tělo a vědomí. Následně Vám pošlu přesně cílenou meditaci přímo pro Vás, za doprovodu hudby na frekvenci lásky 432 Hz. Hudba na této frekvenci má pozitivní účinky na naše tělo i mysl. Spojuje nás s naším vědomím, zklidňuje a uvolňuje napětí a zvyšuje účinky.

Opakováním vedené osobní meditace přeprogramováváme uložené podvědomé programy v naší mysli a mažeme emoční vzpomínky v těle, což způsobuje uzdravení na buněčné úrovni. Zničí se staré návyky a znovuobjevují nové. Ničí se staré synaptické spoje a vytváří nové. Vědomě si vytváříme svou budoucnost, kterou poté žijeme.

Výsledky jsou opravdu úžasné a dokážou vést ke spontánní remisi.


Nejčastěji se jedná o 2 meditace

 • první cca 20 minutová, která propojuje s vědomím, odstraňuje příčinu problému nebo nemoci. Propustíte negativní emoce s tím spojené. Odevzdáte důvěru vyšší moci a naleznete vnitřní klid a víru.

 • druhá v trvání 10 -15 minut, kterou je potřeba poslouchat opakovaně, abyste “naprogramovali” svou mysl k požadovanému výsledku, který se pak projeví ve vašem životě.

Meditace je ve formátu mp3, můžete si ji stáhnout a poslouchat kdykoli během dne. Ráno, na cestě do práce, na procházce, večer před usnutím ... Čím častěji, tím se výsledek rychleji projeví.


meditace na míru

800

2x meditace

1. meditace - délka: 20min

2. meditace - délka: 10-15min

meditace je přímo ušitá na míru podle vašich potřeb a problémů

formát: .mp3

Poslechni se mé hotové meditace, které jsou ke stažení také ZDARMA

 • Veru, moc děkuji nejen za Vaši pomoc, ale i za Vaši podporu. Byla jste můj anděl a jsem Vám moc vděčná.

  Nádor v prsu
  Alena
 • Tolik let hledám nějaké řešení a najednou je to pryč. Nevím jak jste to udělala, ale moc děkuju :-).

  Záněty dutin
  David
 • Veru, děkuji ti za všechno, co jsi pro mě udělala. Otevřela jsi dveře do nového života a já konečně žiju tak, jak chci. Jsem svobodná a sama sebou. Poslouchám tvé meditace, moc se mi líbí :-).

  Životní změna
  Šárka
 • Veru děkuju, mám tolik energie, že bych ji mohla rozdávat :-). Odpoledne už si nechodím lehat a ráno vstávám nabitá a s dobrou náladou. Moc, moc, moc děkuju! Přeji krásné dny a spoustu spokojených lidí.

  Únava
  Jaruška
 • Veru píšu po roce našeho sezení. Měla jsem záněty močového měchýře, několik let za sebou, dvakrát až třikrát do roka. Od té doby, co jsem byla u Vás, jsem už žádný zánět neměla! Strašně moc Vám děkuji, moc ráda zase někdy přijdu.

  Záněty močového měchýře
  Vanessa
 • Můj vztah s otcem byl velký oříšek. Je neskutečné, jak se to všechno změnilo. Chodí k nám na návštěvu, povídáme si, je jak vyměněný. Mám takovou radost! Děkuju Veru :-) moc jsi mi pomohla.

  Vztah s otcem
  Maruška
 • Verunko moc děkuji za pomoc. Diky Vám jsem v pořádku. Od včerejšího večera mě žaludek přestal bolet. Tak moc jste mi zase pomohla. Verunko děkuju, děkuju moc.

  Bolesti žaludku
  Liduška
 • Myomy jsou pryč a má děloha je zdravá a na svém místě ☺️. Zázraky se dějí...........díky Vám ❤️

  Myomy v děloze
  Pavla
 • Vždycky jsem milovala zvířata a pak z ničeho nic přišla alergie. Bylo to pro mě hodně těžké, protože jsem měla doma psa a představa, že bych se ho měla vzdát byla strašná. Náhodou jsem potkala tebe a nikdy ti nepřestanu být dost vděčná, že jsi mě alergie zbavila. Veru děkuji

  Alergie
  Verča
 • Konečně se nedrbu a nesvědí mě celé tělo. Má kůže je zase hladká a vyrážka je pryč. To je taková úleva, děkuju Veru

  Vyrážka
  Klára
 • Po tolika probdělých nocích zase konečně spíme. Leonka je klidnější i přes den a v noci spinká jak miminko :-). Děkuju ti, strašně moc jsi nám pomohla

  Dětské noční děsy
  Petra
 • Verunko, děkuji, že jsi mi pomohla vyřešit mé dlouhodobé bolestivé vztahy. Konečně jsem našla muže s kterým si rozumím, je tolerantní. Cítím se šťastná a zahrnutá něhou.

  Problémy ve vztazích
  Marcela
 • Verunko, nevím jak moc ti poděkovat za to, co jsi pro mě udělala. Nádor už není a díky tobě bez řezání nebo ozařování. Nevím, jak ti vyjádřit mou vděčnost. Děkuji, že jsi mi byla v těžkých chvílích takovou oporou. Dala jsi mi takovou sílu a víru. Z celého srdce ti děkuji, ukázala jsi mi nové možnosti a nastartovala nový život. Děkuji, děkuji, děkuji

  Zhoubný nádor
  Olina
 • Veru, menstruce je zpátky. Konečně jsem ji po půl roce zase dostala. Děkuju ti a brzy zase využiji tvé úžasné služby, mám ještě hodně věcí k řešení :-)

  Menstruace
  Květa
 • Veru, povedlo se ! Musím ti napsat krásnou zprávu, čekám své vytoužené miminko. Jsem šťastná, že jsem tě potkala. Díky mooooc !

  Těhotenství
  Lenka
 • Verunko, tak moc jste mi pomohla. Jste anděl, tolik let jsem měla psychické problémy a teď konečně mohu zase žít. Dělat věci, které mám ráda, které mě baví a nemusím se jim vyhýbat a schovávat se doma před světem. Konečně má můj život zase smysl! Díky, díky, díky

  Psychické problémy
  Lída
 • Veru, zrovna jdu z gynekologie a miminko je otočené! Díky! Naše setkání před dvěma dny nebyla náhoda. Je úžasné, jak ty věci funguji!!! Ráda ještě někdy využiji tvého krásného daru

  Otočení miminka před porodem
  Jaruška
 • Můj život byl plný strachů. Bála jsem se všeho a můj život byl jedno velké omezení. Děkuji, že jsi přišla do mého života a já zase mohla začít žít. Strachy jsou pryč a já si užívám každý svůj den. Z celého srdce ti děkuji a přeji spoustu stejně šťastných a spokojených klientů.

  Odstranění strachů
  Sandra
 • Už jsem byla zoufalá, protože jsem stále kynula a kynula. Ať jsem jedla nebo nejedla, pravidelně cvičila a pořad žádné výsledky. Už po pár dnech tvé meditace jsem se začala cítit úplně jinak. Ta meditace neskutečně funguje ! Nejen že hubnu, ale začala jsem se cítit ve svém tělem mnohem lépe. Začala jsem se mít ráda. Strašně moc ti za to děkuji.

  Hubnoucí meditace
  Martina