Meditační hudba

Naši energii můžeme pozitivně ovlivňovat mnoha způsoby a hudba je jeden z nich. Hudba laděná na určité frekvenci dokáže pozitivně ovlivnit naše energetické vibrace, čistit, zklidňovat a harmonizovat naše tělo i mysl a uzdravovat nás.

Hudba na frekvenci lásky 432 Hz.

Energie lásky je ta nejčistší energie, která dokáže zázraky.

My, i vše okolo nás má svou energii a vše vibruje a rezonuje na určité frekvenci s námi i okolním světem. Více v  Životní energie.

Hudba laděná na frekvenci 432 Hz je známá jako léčivá hudba. Má pozitivní účinky na naše tělo i mysl. Spojuje nás s naším vědomím, zklidňuje a uvolňuje napětí a zvyšuje účinky meditace. Vibruje na principech přirozených vln posvátné geometrie. Je příjemnějí na poselch, uvolňuje uložené emoce působením frekvencí na naše tělo i těla energetická. Uvolňuje v nás napětí, pociťujete emoční zklidnění a úlevu od stresu.

Obecně platí, že muzika má své určité ladění, které je stejné pro všechny nástroje, aby spolu mohly hrát v harmonii. Vycházejí z jednoho společného bodu a frekvence. V dnešní době je výchozí bod tón A, který je laděný na frekvenci 440 Hz. Tento výchozí bod ladění schválila "Mezinárodní organizace pro standardizaci (ISO) v roce 1955. Od této doby je většina muziky, hlavně té moderní, kterou slyšíme v rádiích, televizích a všech médiích, laděna na 440 Hz. Tato frekvence na nás působí spíše negativně. Pro správnou harmonii našeho těla a země je Fibonacciho hudební škála, u níž je základní kmitočet 432 Hz oproti kmitočtu 440 Hz. Audio skladby se základem 432 Hz se zdají, že vyplňují prostor přímo ve vás, zatím co skladba znějící v dnešním tónu 440 Hz většinou vynechává spojení s vědomím.

Můžete si zdarma stáhnout meditační hudbu na frekvenci láska 432 Hz, která zvyšuje vibrace, čistí energie, harmonizuje tělo i duši, aktivuje pozitivní emoce a zklidňuje mysl.

Meditační hudba

Meditační hudba na frekvenci lásky 432 Hz.

Můžete poslechnout a stáhnou zdarma

Meditační hudba -> Ptáček

STÁHNOUT

Meditační hudba -> Oheň dohořívá

STÁHNOUT

ke stažení...

Meditace večerní energetická očista

Meditace Sebeláska

Meditace na čištění čaker

Meditace na klidný spánek

ZDARMA

Meditace harmonizace těla a mysli

ZDARMA

Meditace pomoc k vytouženému miminku


Mohlo by Vás zajímat...

Etikoterapie

Životní energie

Síla přesvědčení

Naše programy

Meditace

Meditační hudba


připravované workshopy...

Soukromý workshop vnitřního rozvoje

Příbram

Workshop vnitřního rozvoje

České Budějovice


něco ke čtení...

"Léčivá" voda
Veronika Fraitová
30.03.2020
Úzkostné panické ataky
Veronika Fraitová
23.03.2020
Korektura kyčelních kloubů novorozence
Veronika Fraitová
19.02.2020
Hypnoporod, jemné zrození
Veronika Fraitová
16.01.2020