Meditační hudba

Naši energii můžeme pozitivně ovlivňovat mnoha způsoby a hudba je jeden z nich. Hudba laděná na určité frekvenci dokáže pozitivně ovlivnit naše energetické vibrace, čistit, zklidňovat a harmonizovat naše tělo i mysl a uzdravovat nás.

Hudba na frekvenci lásky 432 Hz.

Energie lásky je ta nejčistší energie, která dokáže zázraky.

My, i vše okolo nás má svou energii a vše vibruje a rezonuje na určité frekvenci s námi i okolním světem. Více v  Životní energie.

Hudba laděná na frekvenci 432 Hz je známá jako léčivá hudba. Má pozitivní účinky na naše tělo i mysl. Spojuje nás s naším vědomím, zklidňuje a uvolňuje napětí a zvyšuje účinky meditace. Vibruje na principech přirozených vln posvátné geometrie. Je příjemnějí na poselch, uvolňuje uložené emoce působením frekvencí na naše tělo i těla energetická. Uvolňuje v nás napětí, pociťujete emoční zklidnění a úlevu od stresu.

Obecně platí, že muzika má své určité ladění, které je stejné pro všechny nástroje, aby spolu mohly hrát v harmonii. Vycházejí z jednoho společného bodu a frekvence. V dnešní době je výchozí bod tón A, který je laděný na frekvenci 440 Hz. Tento výchozí bod ladění schválila "Mezinárodní organizace pro standardizaci (ISO) v roce 1955. Od této doby je většina muziky, hlavně té moderní, kterou slyšíme v rádiích, televizích a všech médiích, laděna na 440 Hz. Tato frekvence na nás působí spíše negativně. Pro správnou harmonii našeho těla a země je Fibonacciho hudební škála, u níž je základní kmitočet 432 Hz oproti kmitočtu 440 Hz. Audio skladby se základem 432 Hz se zdají, že vyplňují prostor přímo ve vás, zatím co skladba znějící v dnešním tónu 440 Hz většinou vynechává spojení s vědomím.

Můžete si zdarma stáhnout meditační hudbu na frekvenci láska 432 Hz, která zvyšuje vibrace, čistí energie, harmonizuje tělo i duši, aktivuje pozitivní emoce a zklidňuje mysl.

Meditační hudba

Meditační hudba na frekvenci lásky 432 Hz.

Můžete poslechnout a stáhnou zdarma

Meditační hudba -> Ptáček

STÁHNOUT

Meditační hudba -> Oheň dohořívá

STÁHNOUT

Ke stažení...

Meditace na prozáření aury a aktivování srdeční a korunní čakry

ZDARMA

Meditace Léčení vnitřního dítěte

Uvolňující léčivá meditace

Ranní meditace na vědomý den

Meditace Večerní očista těla i duše

Meditace Čištění čaker


Mohlo by Vás zajímat...

Etikoterapie

Životní energie

Síla přesvědčení

Naše programy

Meditace

Meditační hudba


Připravované workshopy...

Meditační večery

Jesenice u Příbrami

Soukromý workshop vnitřního rozvoje

Jesenice u Příbrami


Něco ke čtení...

Emoční tuk
Veronika
12.04.2021
Prána - Životní energie
Veronika
10.02.2021
Čakry
Veronika
12.12.2020
Programování "léčivé" vody
Veronika Fraitová
08.12.2020