Workshopy

Hledáte cestu vnitřního rozvoje? Dějí se vám v životě věci, které nejsou podle vašich představ? Nechcete už být oběti svého života, ale chcete začít žít svůj život podle sebe? Chcete se naučit techniku, jak si pomoci k uzdravení? Jste tady správně!

Workshopy probíhají velmi prakticky, vše se na sobě ihned naučíte.

Jedná se o vědomou práci na sobě.

Naučíte se, jak se osvobodit od svých trápení.

Poznáte sami sebe na nejhlubší úrovni.

Techniky, se kterymi se seznámíte mají okamžitý účinek, který na sobě cítíte.

Je velmi jednoduché všemu porozumět.

Vše, co se naučíte, můžete ihned začlenit do každodenního života a stát se jeho vědomým tvůrcem.

Workshopy

Meditační večery

Zkraťte si dlouhé podzimní a zimní večery a zharmonizujte své tělo i duši. Přijďte si zameditovat do příjemné meditační místnosti. Meditace je cesta k nalezení vnitřní harmonie, sebepoznání, rozšiřování vědomí a je vynikajícím pomocníkem při uzdravování.


Provedu Vás meditací za doporovodu hudby na frekvenci lásky 432 Hz, která pomáhá uvolnit tělo a lépe se napojíte na své nitro. A ještě mnohem víc, viz Meditační hudba. Při hluboké meditaci se harmonizuje a léčí tělo i duše.


Termíny jsou volné po domluvě. Každý den od 18:00 a 19:00 hod. Celková doba návštěvy je 60 min. Meditace trvá cca 30 - 40 min. Nejprve si popovídáme o tématu a pak si příjemně zameditujete. Meditace je určena pro 1 osobu, aby byla co nejvíce směřována Vašemu přání a potřebám. Pokud máte kamarádku, která si přeje stejné téma, můžete přijít společně.


  • Kde: Jesenice u Příbrami
  • Počet míst: 1
  • Datum: 5. říjen 2020, 6:00 pm - 20. prosinec 2020, 7:00 pm
  • Cena: 250

Soukromý workshop vnitřního rozvoje

Chcete na sobě začít pracovat? Hledáte cestu vnitřního rozvoje? Hledáte individuální přístup? Workshop jen pro vás :-). Délka 4 hodiny


Místo je pro jednu nebo dvě osoby za stejnou cenu. Pokud máte někoho, kdo na sobě chce také začít pracovat, můžete přijít společně.


Termíny jsou volné po domluvě :-)

  • Kde: Jesenice u Příbrami
  • Počet míst: 1
  • Datum: 20. červenec 2020, 12:00 pm - 20. prosinec 2020, 6:00 pm
  • Cena: 2500