Životní energie

My, i vše okolo nás má svou energii. Vesmír, země, rostliny, zvířata, my sami… Naše tělo i každý náš orgán má svou energii. Vše vibruje na určité frekvenci a rezonuje s okolním světem. Této energii se říká různě Životní, Univerzální, Vesmír, Kvantová, Světelná… na tom nezáleží, vždy se jedná o jednu a tatáž energii. Energie je tvořena jednotným energetickým polem a zároveň je vše vzájemně propojené.

Čím více svobody, lásky a krásy zažíváme, tím větší se stává naše energetické pole a zvyšují se naše vibrace. Naše energetické pole otevíráme, pokud žijeme plně v přítomném okamžiku. V každém člověku proudí životní energie, a pokud proudí volně, jsme zdraví a šťastní. Pokud se energie naruší, projeví se to postupně až na tělesné rovině a objeví se nemoc. Bez odpovídajícího množství životní energie prožíváme fyzickou a psychickou nerovnováhu. Pokud prožíváme například stres, strach nebo jsme nemocní, naše vibrace se snižují. Když máme naopak radost a jsme pozitivně naladění naše vibrace se zvyšují.

Úžasné je, že s touto energií se dá vědomě pracovat a směřovat ji tak, jak potřebujeme. Můžeme s ní pracovat v běžném životě, můžeme s ní pomáhat, čistit, tvořit, léčit … Její přímé působení způsobuje uzdravení na fyzické úrovni. Energie pak působí tam, kde to tělo a duše potřebuje. Energie prochází všechna potřebná místa v těle. Dochází ke spuštění samoléčebných a regeneračních procesů.

Nová odhalení kvantové vědy potvrzují starověká učení. Kvantová fyzika předefinovala základy klasické fyziky. Kvantová fyzika se zaměřuje na nejmenší elementárních částice. I ty nejmenší částice jako jsou proton a neutron, které jsou jádrem atomu, jsou energie.

Z pohledu kvantové fyziky energie existuje jako viditelné částice nebo neviditelné vlny. Záleží na úhlu pozorovatele a obě jsou spojeny. Neviditelná energie je jedinou řídící jednotkou částice a částice je hmota. Tzn., že existují neviditelné pohyblivé síly, které ovlivňují fyzický svět. Naše mysl a vědomí jsou ty síly. Neviditelná energie naší mysli. Vše je myšlenka. Změnou myšlení a způsobu života se posuneme do nové reality.

Částice spolu dokážou komunikovat bez ohledu na to, jak jsou od sebe daleko a dokážou komunikovat v čase. Neomezuje je minulost, současnost ani budoucnost. Pro částici je jen tady a teď. Částice mohou dokonce měnit minulost rozhodnutím, které učiníme v současnosti. Toto vše se dá úžasně využít při vědomé práci na sobě i s druhými.

Moc ráda pomohu všem, kteří se opravdu z celého srdce touží uzdravit a osvobodit od svého trápení. Těm, kteří touží poznat sami sebe. Vše máme ve svých rukách. Nejsme bezmocní, právě naopak.

Mohlo by Vás zajímat...

Etikoterapie

Životní energie

Síla přesvědčení

Naše programy

Meditace

Meditační hudba


něco ke čtení...